Захист документів

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Як захистити інформацію?

Кожен користувач комп’ютера, кожна сім’я, є власником величезної бібліотеки фотографій рідних і близьких людей, важливих, дорогих подій в житті. У всіх є текстові та інші документи зберігаються на комп’ютері, улюблена музика і фільми. Ці файли, як правило, зберігаються в комп’ютері на жорсткому диску (С, D, E), і в разі поломки цього достатньо не надійного пристрою, будуть втрачені. Або їх відновлення виллється в кругленьку суму, часом перевищує вартість нового накопичувача даних.

Рекомендації по безопастности

 

Наші рекомендації по збереженню вашої важливої ​​інформації ведуть до використання хмарних сховищ. Це безкоштовні онлайн сховища. Серед них: Google Диск, Dropbox, Ubuntu ONE. Всі вони надають можливість зберігання інформації на своєму обладнанні. Обсяги до п’яти гігабайт надаються безкоштовно, якщо потрібно більше, то суми там, як правило, не високі. На серверах цих сервісів здійснюється резервне копіювання даних, що виключає їх втрату. Для використання цих сховищ досить зареєструватися за вказаними адресами і отримати доступ до своїх документів з будь-якої точки планети де є інтернет, з будь-якого комп’ютерного або мобільного пристрою.

 

Де зберігати дані?

 

Резервне копіювання на DVD- диски, флешки та зовнішні вінчестери не є найнадійнішим методом. Компакт диски звичайної якості втрачають свої властивості протягом декількох років, флеш- пам’ять і зовнішні диски також регулярно виходять з ладу. Тому, ваша інформація може бути загублена, як через поломки комп’ютерної техніки, так і в результаті дій вірусів. Є такі шкідливі програми, які спеціально видаляють файли з розділів жорсткого диска.

  • httpss: // drive. google .com /
  • httpss: //www.dropbox.com/
  • httpss: // one . ubuntu .com /

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)