Відновлення даних

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Якщо ви випадково видалили файли з вашого комп’ютера або флешки, то не турбуйтеся, можливо їх ще можна відновити, головне не записуйте більше нічого на цю флешку або жорсткий диск, а краще вимкніть комп’ютер до приїзду майстра.

 

Видалення фотографій, і важливих документів, для багатьох може виявитися великою втратою, і навіть якщо ви копіюєте фотки на зовнішні носії: диски, флеш-пам’ять, або переносні HDD, то немає гарантії, що вони там надовго збережуться. Компактні диски виходять з ладу вже через кілька років, все залежить від їх якості, зовнішні жорсткі диски це також механічний пристрій, що коли-небудь зламається, а флешки горять, і зовсім непередбачувано, і відновити з них інформацію потім нереально.

 

Що ж робити для того, щоб ваша інформація ніколи не була видалена. Для цього наберіть в пошуковику «Гугл Диск» і встановіть собі цей сервіс на комп’ютер. Google дарує вам 15 гігабайт свого дискового простору, а в майбутньому ці обсяги будуть тільки збільшуватися. Поки є Google- поки ваша важлива інформація в безпеці . Також, є подібні сервіси , це і Droup Box і Ubuntu One, скористайтеся ними і не переживайте більше за дорогі серцю фотографії, і важливі для роботи документи.

 

Телефонуйте, якщо вам потрібно відновити видалені файли.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)