Відключення реклами

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Відключення реклами в інтернеті, це окрема тема, мало того, що вона постійно набридає, і часто блокує доступ до сайту, так вона ще часто є маскуванням вірусу , що зібрався проникнути на ваш комп’ютер. Ви заходите на сайт, вискакує, перекриваючи сторінку, вікно не заблокованою реклами, ви натискаєте на нього щоб закрити, і в цей момент на ваш комп’ютер приховано встановлюються шкідливі програми, тепер ваш комп’ютер заражений вірусами . Напевно через кілька днів замість звичного робочого столу Віндовс ви побачите вікно блокувальника, що вимагає від вас перевести гроші зловмисникам.

 

Також, часто, спливаючі рекламні вікна мають доросле зміст , тематика сексу, наркотиків, насильства, реклама азартних ігор і казино не потрібна вашим дітям, які, як правило, проводять дуже багато часу перед комп’ютером. Ще, якщо у вас повільний інтернет, то рекламні банери, що містять відео та фото контент, або перенаправляють вас на десяток інших сайтів це досить значний інтернет – трафік, що уповільнює роботу вашого ПК.

 

Тому необхідно попередити подібні проблеми. Для цього і необхідна блокування інтернет – реклами. Здійснюється вона за допомогою спеціальних скриптів для браузерів, програм та інших способів протягом п’яти хвилин, і не варто вам рівно нічого. Це те що, робиться обов’язково при налаштуванні комп’ютерної техніки у нас .

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)