Віддалена настройка комп'ютерів

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Для того, щоб встановити програму на комп’ютер, виконати його віддалену налаштування , провести діагностику несправностей, і навіть виправити їх, якщо вони програмні, комп’ютерного майстру сьогодні немає необхідності виїжджати до вас додому. Все це можна зробити за допомогою спеціальних програм, при наявності інтернету на вашому комп’ютері.

 

Мало того, навіть якщо несправність вашої комп’ютерної техніки не програмна, а апаратна, тобто зламалося «залізо» , комп’ютерна деталь, то віддалено можна виявити несправність, звичайно не у всіх випадках, але в більшості, і навіть просто підказати вам шлях подальшого самостійного рішення , якщо поломка проста і не вимагає втручання досвідченого фахівця.

 

Програм для віддаленого управління комп’ютерів безліч, як від російських, так і від зарубіжних програмістів. Найбільш відома програма Radmin дозволяє, як і всі інші керувати віддаленим робочим столом зі стороннього комп’ютера, видаляти і встановлювати програми, драйвера, чистити комп’ютер від вірусів , встановлювати антивірусний захист , а також проводити діагностику проблем вашої комп’ютерної техніки, і по можливості виправляти їх.

 

Ви повинні розуміти, що віддалено не завжди можна зробити ремонт комп’ютера , але якщо ви живете в місті Миколаєві, то майстер буде у вас вдома у зручний час і цю поломку відремонтує. Сучасні технології не стоять на місці і сьогодні завдяки спеціальним програмам, і інтернет з’єднанню, немає необхідності переплачувати, за виклик комп’ютерного майстра додому. При тому, що консультації надаються безкоштовно, і часто ремонт взагалі не потрібен, достатньо поправити кабель, або натиснути кілька кнопок.

 

Телефонуйте в будь-який час без вихідних. Також, для постійних клієнтів, подібна віддалена допомога проводиться абсолютно даром, нам не шкода встановити пару програм на ваш ПК або ноутбук, почистити на ньому реєстр, і перевірити на віруси, тому звертайтеся.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)