Установка Windows 10, 7, 8, XP в Миколаєві на дому

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

 • Ремонт
 • Заміна
 • Установка
 • Чистка

Установка Віндовс, висока якість, гарантія, виїзд додому

 

Перевстановлення, установка Windows потрібно в наступних випадках. Ви придбали новий ноутбук або ПК. Обмежені можливості, швидкість старої операційної системи. Необхідно удосконалити ноутбук, найновіших удосконалень у програмах. Зловили вірус , сильно вплинув на роботу ОС. Необхідний IT фахівець, здатний виправити неполдадкі програмного забезпечення і ПК. Швидкий виїзд комп’ютерного майстра по місту

 

Перевстановлення Віндовс 10, 7, 8, XP ” Стандарт “, c пакетом програм, додатковими настройками безпеки, хорошим антивірусом, безкоштовним викликом.

Перевстановлення Windows 10, 7, 8, XP “Стандарт + (з антивірусом рівня ENDPOINT)”

 

Перевстановлення Windows 10 в Миколаєві «Стандарт» включено:

 • Виклик фахівця по місту
 • Збереження, відновлення, перенесення всіх Ваших даних
 • Діагностика несправностей комп’ютера
 • Розмітка, підготовка жорсткого диска
 • Перевстановлення Windows 10, 7, 8, XP
 • Установка всіх необхідних (пошук найновіших) драйверів
 • Установка кодеків плеєрів, іншого
 • Інсталяція кращих програм , компонентів
 • Налаштування максимальної швидкодії Windows
 • Відключення реклами, спливаючих вікон в інтернеті
 • Відновлення інтернет-закладок в браузерах (Google Chrome. Opera, і т.д.)
 • Налаштування надійної «Комплексної Антивірусної Захисту «
 • Віддалена підтримка користувачів:

 

Всі подальші дії вимагають більш тривалого часу, ніж просто установка Windows в Миколаєві або перевстановлення Віндовс на дому. Повноцінне використання «порожній системи» неможливо. Тому наші майстри відразу говорять користувачам про вартість всіх послуг, інших корисних програм, драйверів. Перед замовленням послуги, переконайтеся в її комплектації. Також надається наступна безкоштовна віддалена підтримка. Для консультації, можете дзвонити в робочий час (з 9:00 до 21:00), без вихідних. Тимчасова допомога буде надана, неполадки усунені безкоштовно. Це входить в Гарантію .

 

Установка Windows потрібна при:

 

Ремонті комп’ютера

Після ремонту комп’ютера або ноутбука , в залежності від типу ремонту ПК, необхідна перевстановлення системи, заміна драйверів, чистка Віндовс. Наша комп’ютерна допомога полагодить комп’ютерну техніку і налаштує ОС Windows.

Придбанні нового комп’ютера і ПО

 

Часто в магазинах реалізуються ПК без инсталлированной операційної системи. У деяких випадках операційна система встановлена відразу. Однак, програми, антивірус є тимчасовими, що не надійними, не підходять користувачеві. Жоден працівник комп’ютерного магазину не буде встановлювати Віндовс, налаштовувати ПК безкоштовно.

 

Апгрейд комп’ютера

 

Наприклад, ви замінили якусь частину комп’ютера (материнську плату, центральний процесор) а ваша операційна система не може реалізувати можливості нових комплектуючих комп’ютера. В цьому випадку обійтися без перевстановлення Windows ОС неможливо.

 

Зараження вірусами

 

У разі, якщо на ваш комп’ютер проникли віруси, шкідливі програми, то це серйозно позначиться на збереження інформації, паролів, спільній роботі системи. Видалення бекдор, інших складних вірусів, які пошкодили системні файли, проводиться перевстановлення операційної системи, при збереженні всіх призначених для користувача даних.

Установка 2-ий системи

 

Якщо, ви є власником Мак бук або Макінтош, потрібно встановити дві ОС для різних цілей. Або, наприклад, користувачеві необхідно встановити сучасну windows поверх застарілої, для нових комп’ютерних ігор. Перевстановлення та установка Windows (віндовс) на дому або у вас в офісі Це обов’язково. У німательность і повагу до кожного клієнта. Висока якість. Низька ціна наших послуг.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)