Установка програм для Windows

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

ОС Windows без программ- марна система. Щоб отримати повну віддачу від операційки необхідно нафарширувати її всіма необхідними програмами і компонентами . Перше системні бібліотеки, необхідні для правильної її роботи. Потім набір аудіо-, відео- кодеків для роботи мультимедіа. Далі різні інтернет- додатки для перегляду сайтів, закачування музики, фільмів, ігор з інтернету, спілкування і всього, що душа забажає.

 

Усім потрібні програвачі водео-, аудіо- файлів, Skype, і інші, але у нас знайдуться багато інші корисні програми , про які Ви можете не знати, але вони напевно стануть в нагоді Вам.

 

Для Вас, можливо, будуть корисні робочі програми, для набору тексту, хмарного зберігання файлів, відновлення інформації. Важливо встановити набір для автоматичної оптимізації і чищення системи, дефрагментації файлів.

 

Проводиться установка всіх необхідних програм, їх настройка і навчання роботі з ними.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)