Установка Linux

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Якщо є необхідно встановити операційну систему Linux в Миколаєві – звертайтеся до нас. На відміну від Microsoft Windows ОС Linux – практично не схильна до вірусів , їх не більше 30 штук, тоді як на Windows більше 150 мільйонів. Але і ці віруси практично неможливо занести в систему Лінукс, її архітектура відрізняється від Windows, ізольованістю ядра системи і строгим розмежуванням прав доступу.

 

Багато інтернет сервера вже більше 10 років працюють під управлінням Linux Debian без виключення. Причина проста – Лінукс побудована на понад надійному ядрі Unix, ну і сама Debian суворо ставиться до внесення змін в стабільний реліз, довго тестує потенційні поновлення, і тільки потім вносить їх в систему. Існує безліч дистрибутивів Лінукс розрахованих на будь-який рівень комп’ютерної грамотності користувача. Найбільш простими є Linux Ubuntu, Mint, Debian.

 

Насправді, в вашому смартфоні теж встановлений Linux – Google Android і Apple iOS – це теж NIX- системи. Різні медіа-центри, Смарт-ТВ , маршрутизатори також працюють під управлінням Linux. Через надійності цієї операційної системи і завдяки її низьким вимогам до заліза, на відміну від Windows. Однак Лінукс може здатися досить незвичній, але вже зараз є збірки Linux, які звичайний користувач не відрізнить від Windows, крім, хіба що, відсутність логотипу Windows, відсутність вірусів, і невимогливість до ресурсів комп’ютера.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)