Підключення оргтехніки

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Підключення оргтехніки, якщо вона у вас звичайно є, це підключення, стикування, а точніше, установка драйверів і налаштування принтерів, сканерів, плотерів та іншої переферійной техніки. Сьогодні майже в кожному будинку є принтер, сканер або МФУ, які після переустановлення Windows необхідно правильно налаштувати і підключити до комп’ютера. Все дуже просто, береться диск, і встановлюються драйвера, якщо їх немає, то їх можна скачати в інтернеті, з офіційного сайту виробника.

 

Щоб підключити оргтехніку, принтер, сканер, головне скачати повний комплект драйверів, і програм для принтерів і інших пристроїв, встановити їх все а потім перевірити працездатність, відкалібрувати пристрій, призначити його в системі основним. Якщо принтер новий то необхідно уважно вивчити інструкцію з встановлення картриджів і, все зробити по ній. Підключення оргтехніки це просто, але тільки якщо ви встановили рідні драйвера для вашої операційної системи.

 

Також є безліч пристроїв, таких, як: ігрові маніпулятори, керма, джойстики, бездротові клавіатури і мишки, веб-камери. Все це, також, підключається за допомогою відповідних драйверів і програм, калибруется, перевіряється і довго і щасливо використовується.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)