Налаштування Windows

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Після установки Windows потрібно зробити її правильну настройку. Перше-це установка всіх необхідних офіційних драйверів найостанніших стабільних версій на кожен пристрій в комп’ютері або ноутбуці. Наприклад від драйвера відеокарти залежить продуктивність комп’ютера в іграх. Від драйвера звукової карти залежить якість звучання вашої аудіосистеми, правильна робота мікрофона в Skype.

 

Головне! Проводиться тонка настройка Windows на оптимальну продуктивність.

 

Після установки драйверів необхідно зробити установку всіх компонентів Windows, наприклад в Windows 7 немає DirectX_9, його необхідно встановити окремо, інакше 80 відсотків ігор не запустяться, або будуть працювати некоректно, Крім драйвера відеокарти необхідно встановити nVidia PhysX, до того ж навіть на системі з відеокартою ATI- AMD. Необхідно проинсталлировать різні бібліотеки: С ++, флеш плеєри, та інші необхідні компоненти операційної системи Віндовс. Зазвичай це не робиться або через незнання або з ліні, але без усіх цих компонентів система буде «гальмувати і глючить». Тому системні бібліотеки ОС обов’язкові до установки.

 

Ну і, звичайно вам знадобиться установка програм Windows, найнеобхідніших: це і архіватори, і кодеки, різні програвачі музики та відео, браузери (Google Chrome, Mozila Firefox, Opera), програми для спілкування і закачування файлів з інтернету, кращі розважальні та освітні програми. Офісні програми для редагування тексту, різні чистильники і оптимізатори операційної системи.

 

Важливо! Всі встановлені програми налаштовуються для правильної роботи в системі Windows.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)