Налаштування інтернету, роутерів wi-fi

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Налаштування роутера WiFi (вайфай) в Миколаєві «під ключ» вимагає втручання фахівця своєї справи. Гарні були ті часи, коли в будинку був один комп’ютер і до нього йшов, що логічно, один інтернет кабель. Але час і прогрес інформаційних технологій не стоїть на місці, і сьогодні підключатися до інтернету, можуть навіть холодильники.

 

Крім холодильників до всесвітньої павутини підключаються ноутбуки, немає буки, планшети, телефони, телевізори, медіацентри, і все те інше, що можна знайти в супермаркеті електроніки. Але як же бувальщина, якщо кабель інтернету у вас один. Саме для того, щоб ділити інтернет на всіх, і використовується така розумна річ як маршрутизатор, він же роутер, він же Wi-Fi.

 

Це комп’ютерний пристрій, маршрутизатор, здатне роздавати інтернет по повітрю, на необмежену коли кість підключаються клієнтів, і ділити інтернет по кабелю на 4 ПК. Притому обсяг трафіку виділяється динамічно, кожному за потребами, ну або порівну, все це налаштовується.

 

Телефонуйте, неважливо який у вас інтернет провайдер, Дикий Сад, Тріон, Краєвид, Київстар , Амрон, Укртелеком, або будь-якої іншої в місті Миколаїв, залишається лише зателефонувати нам, ми виберемо вам Вай Фай роутер за тими характер Істік, які потрібні саме вам , беручи до уваги ваше вимога до ціни на маршрутизатор. Все мережеве обладнання купується за оптовими цінами, доставляється до вас додому, налаштовується і тестується. Дається гарантія .

 

При необхідності проводиться пере обжимка інтернет коннектора, прокладка мереж, настройка прав доступу та інше. Телефонуйте і консультуйтеся. Низькі ціни .

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)