Батьківський контроль

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Батьківський контроль – це те, що входить до переліку IT- послуг, званих « Комп’ютерна допомога в Миколаєві «. Сучасний інтернет часто порівнюють зі звалищем відходів, але це не зовсім вірно, бо відомо, що з одного і того ж квітки павук бере отрута, а бджола мед. Тому інтернет це також сама об’ємна бібліотека, універсальний багатогранний довідник на будь-яку тему, сховище всієї музики і фільмів. Якщо ви тільки вмієте шукати, ви обов’язково знайдете там те, що шукаєте.

 

Але ось в тому і складність, що не завжди коли ви шукаєте будь-якої фільм або інформацію, вам відкриється саме те, що було потрібно. Сьогодні таку силу-силенну шахрайських, шкідливих , рекламних і дорослих сайтів , що вони так і норовлять прорватися на ваш комп’ютерний екран, обходячи потрібні і корисні інтернет – ресурси. Тим більше, якщо ваша дитина, бачить рекламу з дорослим вмістом замість мультфільму, то це не допустимо, але легко вирішується.

 

Якщо вам необхідна допомога в блокуванні шкідливих і дорослих сайтів на вашому комп’ютері, то звертайтеся, ми це все виправимо.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)