Антивірусний захист

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Ознаки зараження вірусами?

Якщо ваш робочий стіл заблокований або Windows взагалі не стартує. Вірус просить відправити гроші на рахунок в банку або поповнити телефонний номер на певну суму. Вам обіцяють вислати код розблокування. Вас звинувачують в порушенні закону і поширенні забороненого контенту, вимагаючи сплатити штраф. Знайте, це просто такий вірус. І гроші ви відправите зловмисникам, а код розблокування вам, звичайно, не повідомлять. Телефонуйте, ваш комп’ютер буде швидко розблоковано , інформація відновлена і збережена. Також буде встановлено і налаштований надійний антивірус і фаєрвол .

 

Поява вірусів Win Lock.

 

Починаючи з 2009 року набув широкого поширення новий тип вірусів. Він був здатний заблокувати доступ до робочого столу операційної системи. Від цього вірусу рятувала тільки установка Windows . Миколаїв в цьому плані не став винятком. Троян отримав назву вінлокер Troyan Win Lock, пізніше з’явилися його численні модифікації, наприклад MBR Locker. Mbr Locker, вірус, який здатний блокувати роботу комп’ютера ще до старту ОС.

 

Віруси, які блокують Windows.

 

Якщо ваш комп’ютер заблокований вірусом. Від вас вимагають перерахувати гроші зловмисникам на рахунок або телефон, повідомляючи про те, що ви повинні заплатити штраф за будь-яке порушення, то звертайтеся до нас за комп’ютерної допомогою в Миколаєві. Ви стали жертвою кіберзлочинців, вірус не видалить інформацію з вашого комп’ютера. Комп’ютер можна розблокувати за допомогою спеціального диска або просто перевстановити Windows, так ви напевно позбудетеся від залишків шкідливої ​​програми. Бувають випадки коли проста розблокування комп’ютера від вірусу вимагача допомагає тільки відразу. Через декілька днів вірус сидить в системі може знову заблокувати доступ до робочого столу операційної системи. Тому перевстановлення Віндовс і установка надійного антивіруса вирішить цю проблему напевно.

Якщо ви не маєте наміру витрачати свій час і возиться з компом або ноутбуком, телефонуйте. Ваш комп’ютер буде розблоковано в найкоротший час, і знову порадує вас своєю стабільною роботою, а надійна антивірусний захист забезпечить безпеку в майбутньому !

 

Як розблокувати комп’ютер самостійно?

 

Можна спробувати скористатися спеціальними сервісами від антивірусних лабораторій. На їх сайтах є можливість підібрати код розблокування вірусу-здирника. Однак, успішність такої спроби становить приблизно 20%. Причина в тому, що нові модифікації подібних вірусів – блокерів з’являються щодня, а на сайтах вищезгаданих антивірусних компаній вам можуть допомогти лише в тому випадку, якщо версія вашого блокувальника застаріла

 

Є кілька простих способів. Головні, це безкоштовні сервіси розблокування комп’ютерів від антивірусних компаній DrWeb і Касперський. Щоб розблокувати комп’ютер необхідно зайти на їх сайт і скористатися спеціальним сервісом. Однак, це не завжди допомагає, адже талановиті автори вірусів, винаходять все більш нові та досконалі механізми злому комп’ютера. Тому, часто, доводиться заново виндовс .

 

Запобіжні заходи, які слід дотримуватися, щоб убезпечити себе від проблем з подібними шкідливими програмами, прості. Перше, це надійний, перевірений і правильно налаштований антивірус. Кращою антивірусного захисту не існує. Щомісяця змінюється новий лідер. Але якщо наш комп’ютерний майстер встановить і налаштує вам антивірусну програму, то ви гарантовано позбавитеся від вірусів. Друге це бути обачнішими при серфінгу в інтернеті. Ідеально, користуватися тільки перевіреними сайтами. Якщо на незнайомому ресурсі від вас вимагають встановити програму, хоча ви не збиралися цього робити, то, можливо, це вірус, який намагається проникнути в ваш комп’ютер таким способом. Обачність за комп’ютером і допомогу висококласного комп’ютерного майстра позбавлять вас від проблем з програмним забезпеченням. Звертайтеся, будемо раді допомогти.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)