Установка Windows в Миколаєві на дому

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, перевстановлення віндовс, чистка, ремонт ноутбуків з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману и переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Установка Windows в Миколаєві включає:

Установка всіх видів операційних систем з виїздом до Вас додому
Збереження або відновлення всіх Ваших важливих файлів і документів
Тонка настройка Windows на оптимальну продуктивність і надійність
Установка всіх необхідних програм останніх версій і їх налаштування
Забезпечення комплексного антивірусного і мережевого захисту, її тонка настройка
Відключення реклами на всіх сайтах, блокування шкідливих скриптів і програм
Діагностика, консультації, навчання та комплексна профілактика (чистка, заміна термопасти, і інше)

 

Глючить і гальмує комп’ютер?

 

Часто для правильної роботи комп’ютера досить просто відновити або перевстановити вашу операційну систему. Для уникнення втрати ваших важливих файлів, що знаходяться в ній до збою, правильніше довірити відновлення системних ресурсів профільного спеціаліста. У підсумку ваш комп’ютер знову буде працювати коректно. Якщо вам необхідно привести вашу систему в робочий стан, то ми завжди раді допомогти з цим. Наші фахівці проводять переустановку Windows в Миколаєві. Також, в нашу компетенцію входить відновлення вашої ОС і  настройка Windows  10, 7, XP, Завдяки нам, операційна система буде радувати вас своєю надійністю, довго служити вам вірою і правдою, працювати без збоїв, гальм, і інших проблем!

 

Чому Віндовс? 

 

Переустановлення операційної системи  можна вважати найпоширенішою послугою. Вона забезпечує надійну роботу комп’ютерної техніки. Сьогодні в переважній більшості комп’ютерів встановлена операційна система Windows, яка дає можливість зручно і швидко отримати доступ до  потрібних програм . «Ось» відрізняється зручним і, головне, простим інтерфейсом. Тому все,  від малого до великого , можуть навчитися впевнено користуватися комп’ютером без  сторонньої допомоги . Однак, в сучасній комп’ютерній індустрії використовуються і  інші операційні системи . При цьому, Windows є заслуженим лідером користувальницьких запитів. 

 

Як встановити виндовс (Windows)?

 

Ви напевно помічали, якщо цікавилися роботою  комп’ютерного обладнання  на технічному рівні, що сама перевстановлення windows, не вимагає тривалого часу. І сама по собі не може викликати складнощів, там все просто! Однак дії, пов’язані з  оптимізацією , налаштуванням, установкою драйверів, вимагають високої кваліфікації від комп’ютерного майстра. Інакше за перевстановлення, відновленням операційної системи, (якщо не знаєте, як перевстановити Windows XP, 7 або 10, і налаштувати її), послідує довга процедура пошуку і установки драйверів. І якщо робота проводилася недосвідченим фахівцем, то з подальшим запуском програм можуть виникнути проблеми. А про швидкодію можна буде забути.

 

Чому ми?

Як би там не було, правильніше довірити цю важливу роботу досвідченого фахівця і не переживати надалі, за свою електронну техніку. Мало того, ваш комп’ютер здивує Вас значним приростом продуктивності. Це, звичайно, якщо ви вирішите викликати комп’ютерного майстра додому у нас . Адже це недорого, якісно і перевірено багатьма користувачами ПК.

Телефонуйте до нас, ми відповідаємо за якість гарантією ! 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)