Заміна матриці екрана ноутбука в Миколаєві

Ремонт екранів: Asus, Acer, Dell, HP, Lenovo, MSI, Compaq, Sony 

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

 • Ремонт
 • Заміна
 • Установка
 • Чистка

Ремонт екрану ноутбука

 

Професійна заміна матриці на ноутбуці в сервісному центрі – оптимальне рішення при бажанні заощадити на покупці нової складової , без ризику погіршення якості роботи всього пристрою . Допомога майстрів стає актуальною при механічних пошкодженнях поверхні екрану або ламп підсвічування , несправності плати управління , Дешифратора , шлейфу , інвертора і інших ситуаціях . Якщо в ноутбуці пропадає зображення , з’являються горизонтальні смуги , в відтінках переважає червоний колір або НЕ працює підсвічування – звертайтеся ! Незалежно від типу несправності , якісне відновлення , а по необхідності , і заміна матриці в короткі терміни гарантована !

 

Коли необхідна допомога фахівців

 

Доцільність заміни або ремонту екрану ноутбука визначається тільки після діагностики фахівцем з використанням спеціального обладнання . Саме тому виявити причини і вирішити , наскільки правильною буде установка нової матриці , самостійно неможливо . Найчастіше за все , поломки пов’язані з порушенням елементарних правил експлуатації або неакуратним поводженням з приладом , механічним пошкодженням при падінні . У стандартних ситуаціях ремонт можливий в наступних випадках :

 

 • Погіршення якості зображення , з’являються кольорові смуги . Пов’язано з виходом з ладу дешифратора .
 • Поломка інвертора . В залежності від ситуації , проводиться ремонт елемента , або його заміна .
 • Неполадки в роботі підсвічування . Найчастіше за все причиною стає закінчення експлуатаційного строку ламп . Процедура заміни досить проста , і займає мінімум часу .
 • Поломки , викликані ударом або контактом рідини з системами ноутбука . Можливість ремонту залежить від ступеня пошкодження . У більшості випадків необхідна заміна пошкодженого елемента на новий .

 

Робота по відновленню працездатності ноутбука в нашому центрі здійснюється компетентними фахівцями , готовими вирішити проблему швидко , якісно і акуратно . Всі заходи проводяться по результатам діагностики , після узгодження з власником комп’ютерного обладнання .

 

Переваги вибору пропозицій сервісного центру

 

Максимальна результативність і швидкість ремонту матриці РК в сервісному центрі пов’язана зі строгим дотриманням порядку дій фахівця , який прийняв замовлення . При цьому процес відновлення включає наступні етапи :

 

 •  розбирання кришки і зняття матриці пристрої
 •  пошук і усунення несправностей 
 •  прошивка мікросхем ( по необхідності )
 •  тестування працездатності 
 •  відновлення цілісності корпусу 

 

За результатами діагностики майстер також може запропонувати клієнту повну заміну матриці ( в ситуаціях , коли ремонт складової неможливий ). Дізнатися докладніше про послуги , ціни і графіку роботи сервісного центру ви можете на нашому сайті . Також детальна інформація по всім цікавлять питань надається по телефону . Зателефонуйте нам вже сьогодні , і ми знайдемо економічно вигідне і зручне для вас рішення будь-якої поставленої задачі в максимально стислі терміни ! Консультації кваліфікованих майстрів доступні безкоштовно .

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)