Заміна акумуляторної батареї ноутбука

Заміна акумуляторів Lenovo, MSI, Compaq, Sony, Asus, Acer, Dell, HP

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Необхідна заміна батареї в ноутбуці? Телефонуйте

 

Ноут не тримає заряд – майстер замінить акумулятор на новий. Зазвичай робота виконується за один день. Почитайте корисну інформацію нижче

Акумулятор розряджений

 

Поширений міф про те, що акумулятори треба розряджати, а потім повністю заряджати. Ця дія більше шкодить нашій батареї, ніж допомагає. Повний розряд нашого акумулятора негативно позначається на його довговічності. Самі розроблені в даний час операційні системи гарантують, що батарея не розрядиться. Ці та інші параметри доступні в Windows в розділі “Електроживлення”.

 

Повний заряд

 

Якщо повністю зарядити акумулятор і залишити ноутбук в такому стані при високій температурі, продуктивність швидко знизиться. Ноутбуки та акумулятори при роботі мимовільно нагріваються, краще рішення – встановити автоматичне відключення на 70-80%. Це рішення дуже ефективне, багато виробників ноутбуків постачають їх цією функцією.

 

Перегрів ноутбука

 

20 градусів Цельсія – найоптимальніша робоча температура акумулятора. В цьому випадку не залишайте ноутбук на сонці або в гарячій машині. Коли наш ноутбук починає перегріватися, краще рішення – вимкнути його і почекати, поки він повністю охолоне. Пам’ятайте, що занадто низька температура не надає позитивного впливу на нашу батарею.
При використанні нашого ноутбука пам’ятайте, що вентиляційні решітки внизу відкриті. Підтримка системи охолодження в належному стані важливо, оскільки це запобігає перегріванню не тільки нашої батареї, але і інтегральних схем на материнській платі.

 

Економити енергію

 

Чим менше циклів зарядки, тим довше буде термін служби батареї. Якщо ми використовуємо режим енергозбереження в ноутбуці, ми продовжуємо термін служби нашої батареї і тим самим продовжуємо час роботи на ній. Як ми можемо знизити споживання енергії на нашому ноутбуці? Все просто, ми можемо, наприклад, зменшити рівень підсвічування екрану, щоб рівень нашої батареї не впав так різко. Інший спосіб – відключити непотрібні програми, що працюють «в фоновому режимі», відключити модуль Bluetooth, зовнішні накопичувачі і інші пристрої, які можуть без потреби споживати енергію від нашого комп’ютера.

 

Використовуйте тільки перевірені адаптери харчування

 

Блоки живлення для ноутбуків схильні до постійних поломок. Вилки і кабелі часто пошкоджуються. У цьому випадку кращим рішенням буде покупка оригінального, на жаль його ціна досить висока. Однак ви можете отримати якісну заміну. Заміни Green Cell – це якраз такі заміни, які часто краще виготовлені і більш довговічні, ніж оригінальні блоки живлення. Вибір неправильного адаптера може призвести до несправності нашого ноутбука, що може привести до виходу з ладу не тільки нашої батареї, але і всього ноутбука.

 

Керуйте своєю батареєю

 

На кожному ноутбуці є програмне забезпечення, яке відповідає за правильну роботу акумулятора. Якщо у нас є сумніви в правильності роботи нашої батареї, ми можемо встановити додаткове програмне забезпечення, яке допоможе поліпшити контроль над аналізом наших циклів батареї.

 

Міфи

 

Зняття батареї.

 

У багатьох посібниках можна прочитати, що при роботі від адаптера змінного струму акумулятор слід знімати. Теоретично це зроблено для захисту наших акумуляторів від швидкої розрядки і збільшення терміну їх служби. Однак виявляється, що батареї наших ноутбуків, тобто літій-іонні батареї, не можуть бути перезаряджені, тому що вони спеціально захищені від такого роду пошкоджень.

 

Форматування

 

Форматування батарей зазвичай використовувалося на більш старих нікелевих батареях. Це було пов’язано з так званим «ефектом пам’яті», і для правильної роботи акумулятора необхідно було повністю розрядити акумулятор і зарядити його. В сучасних літій-іонних і літій-полімерних акумуляторах така дія не рекомендується і навіть шкідливо. Навіть на початку використання акумулятор не повинен бути повністю розряджений і повністю заряджений.

 

Відключення кабелю після зарядки

 

Поширена помилка користувачів портативних комп’ютерів – від’єднувати шнур живлення відразу після зарядки акумулятора. Це скоротить термін служби батареї. В сучасних ноутбуках є процес, який автоматично зупиняється після досягнення 100% заряду батареї, щоб не пошкодити батарею і знизити споживання осередків.

 

Резюме

 

Всі перераховані вище принципи можна звести до кількох простих порад. Рівень заряду нашого акумулятора повинен залишатися в межах 20-80%, він не повинен бути повністю розрядженим і повністю зарядженим. На жаль, навіть якщо ми подбаємо про нашу батареї і дотримуємося всіх правил, наша батарея через деякий час закінчиться. Це процес, пов’язаний з технологічними обмеженнями. Гарантія виробника на акумулятор коротше, ніж на інші компоненти ноутбука. Заміна акумулятора в ноутбуці – справа нескладна і ціна не надто висока. Однак, якщо акумулятор вбудований в наш ноутбук, нам слід звернутися в комп’ютерну службу.

 

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)