Ремонт ноутбуків HP

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Ремонт ноутбуків HP

Ремонт ноутбуків HP в Миколаєві  – пропонуються послуги по якісному ремонту наступних модельних гілок HP: ENVY, Elite, EliteBook, Essential Home, Essential Bussines, OMEN, ProBook, Pro, Pavilion, Stream, Spectre Pro, ZBook.

 

Досвід і професіоналізм дозволить правильно виконати ремонт ноутбука HP в Миколаєві за доступною ціною, максимально швидко і гранично акуратно. При величезній кількості сервісних центрів, вирішальним фактором вибору фахівця є здатність дотриматися високі стандарти виконання послуг, що тут і пропонується.

 

Повернемо працездатність ноутбуків HP незалежно від виду поломок.

 

Комп’ютерний майстер щодня готовий виконати якісний ремонт ноутбука HP в Миколаєві. Звертайтеся сюди, і самі переконаєтеся що ми надаємо сервіс високої якості.

 

Чистка та профілактика корпусу ноутбука

 

При регулярному використанні ноутбука в корпус потрапляють пил і різний дрібне сміття, що порушить роботу системи охолодження. Ми здійснюємо заміну термопасти і чистку системи охолодження ноутбука.

 

При цьому безкоштовно проконсультуємо як правильно експлуатувати техніку щоб уникати перегріву.

 

заміна відеокарти

 

Коли ви спостерігаєте артефакти і брижі на екрані, бачите збої в роботі ноутбука, ймовірно, необхідна заміна або ремонт відеокарти.

 

Це можливо здійснити тільки на спеціальному обладнанні

 

Ремонт WiFi модуля і мережевої карти

 

При виході з ладу роз’ємів або блоків живлення, мережевого адаптера, бездротового модуля, батареї ноутбука, ми швидко виконаємо потрібний ремонт HP.

 

Заміна матриці екрана, ремонт шлейфу матриці

 

Поширена поломка – пошкодження шлейфу екрану, через який передається зображення на матрицю.

 

Коли на екрані спостерігаються квадратики, смуги, спотворення квітів, вам бажано терміново зателефонувати нам для оперативного ремонту ноутбука HP в Миколаєві щоб уникнути виходу з ладу інших пристроїв в ланцюзі.

 

заміна клавіатури

 

HP славляться установкою якісних клавіатурних блоків навіть на недорогі ноутбуки, але удари, вода, знос можуть вивести клавіатуру з ладу.

 

Заміна або ремонт клавіатури Hewlett – Packard буде виконаний нами кваліфіковано і акуратно.

 

Модернізація ноутбука

 

Додаткова установка модулів пам’яті на ноутбук, збільшить продуктивність ОС у всіх завданнях від ігор до інтернету – серфінгу. Ми виконаємо збільшення оперативної пам’яті ноутбука, модернізація дискової підсистеми шляхом заміни на твердотільний накопичувач SSD.

Перенесемо всю інформацію зі старого носія на новий встановлений SSD диск. Зробимо установку і настройку операційної системи, установку програм, налаштування та оновлення антивіруса, для бездоганної і швидкої роботи вашого ноутбука. Швидкість деяких SSD в 10 разів вище звичайних жорстких дисків.

 

Вигідні відмінності ремонту ноутбуків HP у нас

 

Ремонт і діагностика

 

За різними симптомами, використовуючи високотехнологічні тести майстер виявить проблеми техніки потребує ремонту. Безкоштовна діагностика дозволить виявити поломки, і проблемні деталі ноутбука HP, наприклад, знос HDD, і визначити вартість і процес ремонту.

Ремонт здійснюється на якісному сучасному обладнанні в майстерні, при складному ремонті, або у вас вдома, якщо несправність не суттєва.

 

Цінова політика і обговорення

 

Початкова діагностика можливо під час вашого телефонного дзвінка майстру, для більш тонкого аналізу несправності часто треба протестувати ноутбук в СЦ. Вартість ремонту буде названа вам відразу, ми зможемо домовитися про терміни робіт і ціну ще при першому дзвінку.

Тому ви застраховані від непередбачених витрат і проблем. Зв’язатися з майстром для консультації можна за номерами, вказаними на сайті, або скористатися формою «Зробити Замовлення», для зворотного дзвінка. Вся інформація на цьому сайті, включаючи корисні поради та знання доступна в неробочий час.

 

Гарантія

 

Надаємо гарантію до 12 місяців на комплектуючі та послуги, довірте нам ремонт вашої техніки і будьте впевнені в майбутньому.

Перед віддачею відремонтованого пристрою, фахівець тестує його на надійність і відсутність помилок в роботі – ви отримаєте техніку в ідеальному стані.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)