Ремонт Dell

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Ремонт ноутбуків Dell в Миколаєві

Всі щасливі власники ноутбуків Dell, знають про їх якість і продуктивність. Техніку Dell вибирають професійні дизайнери, відеомонтажери. Але і ці пристрої з часом ламаються.

 

Ми готові виконати якісний і швидкий ремонт ноутбуків Dell в Миколаєві. Ремонтуємо ноутбуки Dell наступних моделей: Vostro, Alienware, XPS, Precicion Vobile Workstations, Chromebook, Studio, Adamo, Inspiron, Latitude.

 

Список найбільш важливих послуг

 

Виконуючи ремонт ноутбука Dell в Миколаєві наші, фахівці гарантують низьку ціну при високій якості сервісу

 

Діагностика

 

Покликана виявити несправності і слабкі місця, визначити вартість ремонту.

 

Діагностика безкоштовна, якщо ви відмовилися від ремонту в разі його недоцільність.

 

Частка

 

Кожен день роботи ноутбука, приносить все більше і більше пилу всередину корпусу і системи охолодження. Знижується якість тепловідведення, підвищується температура компонентів, що веде до виходу з ладу відеокарти і жорсткого диска.

 

Заміна термопасти, чистка ноутбука Dell в Миколаєві рекомендується до виконання кожні рік, два, якщо є відчутний шум вентиляторів, сильне нагрівання і уповільнення роботи ноутбука Dell, негайно звертайтеся до нас. Виконаємо профілактику на високому якісному рівні – позбавимо вас від проблем пов’язаних з перегрівом в майбутньому.

 

Заміна або ремонт відеокарти

 

Артефакти на екрані: квадратики, символи, смуги говорять про необхідність заміни відеокарти ноутбука Dell. Цю роботу необхідно виконувати на спеціальному обладнанні, а значить, звертайтеся – зробимо.

 

Усунути поломку в Миколаєві можна за попередньою домовленістю про ціну, терміни, обсязі робіт, вартості комплектуючих.

 

 

Заміна екрану, ремонт шлейфу матриці

 

LCD матриці – тендітні компоненти, схильні до поломок через падіння ударів. Часто відкриваєте – закриваєте екран, будьте готові до поломки шлейфу матриці.

 

Заміна матриці проста процедура, але вимагає досвіду і акуратності, телефонуйте для уточнення ціни.

 

Заміна або ремонт клавіатури

 

Якщо ноутбуком погрався дитина, або пролили рідина на клавіатуру, особливо солодкий чай або воду, то починають сучасну клавіатуру неможливо, її простіше і дешевше поміняти на нову.

 

Заміна клавіатури триває від 15 хвилин до години.

 

 Ремонт блоку живлення ноутбука

 

Блоки живлення піддаються сильному нагріванню, стрибків напруги в мережі, механічних впливів на роз’єм, все це є причиною виходу БП з ладу. Звертайтеся в сервіс по ремонту ноутбуків Dell в Миколаєві, ми допоможемо з ремонтом або заміною мережевого адаптера.

 

При усуненні неполадки будуть використані якісні комплектуючі від перевірених виробників. При заміні блоку живлення важливо використовувати оригінальний мережевий адаптер Dell з гарантією від офіційного виробника – допоможемо підібрати підходящий.

 

Плюси ремонту ноутбуків Dell у нас

 

Надійність комплектуючих використовуваних в процесі дозволяє давати гарантію на ремонт, а вам дає впевненість в своїй техніці. Все виконується відповідально, чесно, можете не переживати за збереження свого ноутбука Dell.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)