Ремонт Compaq

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Ремонт ноутбуків Compaq в Миколаєві

 

Compaq – виробник доступних ноутбуків з США, що славиться якістю і надійністю продукції. При невисокій ціні Presario Q-серії встановлюються брендові комплектуючі, що зменшує ризик поломки. Однак і цей «ноут» може відмовити.

 

Джерела поломки, такі:

 

• Вихід з ладу при перегріванні чіпів північного моста або пам’яті;
• Механічні пошкодження, падіння, пролиття рідини на клавіатуру;
• Перепад напруги в мережі, в слідстві не працює блок живлення, ноутбук не включається.

 

Як полагодити ноутбук Compaq в Миколаєві?

 

Щоб уникнути поломки, потрібно частіше чистити від пилу корпус, змащувати вентилятори, міняти термопасту вчасно, не допускати перегріву компонентів. Така профілактика, виконана професіоналами, продовжить термін служби пристрою, а самостійна чистка ноутбука може нашкодити компонентів системи, викличе складнощі зі складанням. Довірте ремонт ноутбука Compaq фахівцям, звернувшись до нас ви отримуєте діагностику, консультацію і якісний комп’ютерний сервіс в Миколаєві.

 

Плюси обслуговування ноутбуків Presario у нас

 

Низька ціна ремонту, основна вартість – це комплектуючі для ноутбука, сама робота лише невеликий відсоток від суми. Початкова діагностика і виявлення поломки безкоштовні. Відразу визначаються терміни ремонту, чим довше ремонт, тим ціна буде нижчою. Можна додатково замовити модернізацію, оновлення ПЗ. Використовуються якісні комплектуючі від офіційних виробників, що дає впевненість у надійності нашої роботи і дозволяє давати гарантію на ремонт від 6 місяців. Виїзд по місту Миколаєву, доставка кур’єром ноутбука, заздалегідь домовляємося про час приїзду, все для вашого комфорту.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)