Чистка ноутбука в Миколаєві

Заміна термопасти на найякіснішу, чистка від пилу, змазування кулера

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Як дізнатися , потребує чи ноутбук в очищенні ?

Якщо ви помітили , що ваш ноутбук почав сильно шуміти , вимикатися , зависати і грітися , то це говорить про те , що він потребує в негайної очищення від бруду і пилу . Також , з – за поганого охолодження деталі перегріваються , і ноутбук йде на перезавантаження або просто вимикається . Як би акуратно ви НЕ ставилися до свого комп’ютера , все одно охолоджуючий всередині нього вентилятор зі часом натягне з повітря досить дрібних смітинок і частинок сміття , які перекриють вільний обдув деталей .

 

У гіршому випадку можуть вийти з ладу самі деталі і тоді , для їх заміни , без відвідування сервісного центру вже НЕ обійтися . Тому НЕ потрібно затягувати з чищенням своєї машини , а робити цю процедуру хоча б один раз в півроку ( залежить від індивідуальних умов використання ). Звичайно , можна занести апарат до фахівцям , які допоможуть вирішити цю проблему , але якщо дотримуватися інструкції і бути акуратним , то все це можна зробити і самому .

 

Інструменти для чищення

 

Інструменти для цієї роботи знадобляться самі звичайні , які є в кожному будинку . А якщо у вас чого – то і НЕ вистачає з перерахованого , то покупка обійдеться зовсім НЕ дорого , тим більше що все це стане в нагоді НЕ тільки для чищення ноутбука , а й в інших випадках ведення домашнього господарства .

 

Отже , вам знадобиться :

 

  • Термопаста 
  • Викрутки ( маленькі , великі , плоскі , фігурні )
  • Вушні палички
  • Міні – плоскогубці
  • Пластикова картка ( телефонна , кредитна або що – то в цьому роді )
  • Щітка для фарбування 

 

Способи чищення

Існує два способи чищення ноутбука від бруду – поверхневий і глибокий . У першому випадку чистка відбувається без розбирання , тому більше схожа на технічне обслуговування . Глибока очистка – припускає повну розборку ноутбука , очищення від бруду і заміну термопасти . Розглянемо докладніше обидва способу по порядку .

 

1 . поверхнева очистка

 

Якщо ноутбук НЕ зависає , НЕ вимикається , НЕ гріється , а також у час роботи ви НЕ помічаєте будь – яких збоїв , то НЕ варто його зайвий раз розбирати на частини . У цьому випадку досить відключити акумуляторну батарею і протерти поверхню комп’ютера спеціальними серветками , Приділяючи увагу важкодоступним місцям скупчення бруду – між матрицею і основним корпусом , між клавішами клавіатури .

 

Крім серветок використовуйте вушні палички , ганчірочки , також можна придбати спеціальний пневматичний очищувач . Більше уваги приділіть отворів для вентиляції . З допомогою зубочисток і вушних паличок видаліть з них застрягла пил і бруд , а для того щоб очищення була ефективніше , використовуйте видувний пилосос , який допоможе продути весь ноутбук .

 

2 . Глибока чистка ноутбука

 

Такий метод передбачає повну розборку апарату і очищення від сміття НЕ тільки його корпуса , але і внутрішніх деталей . Тут особливе увагу приділяють материнської плати , більш холодному тілу радіатора , відеокарти , процесора . Також під час чищення змінюють термопасту , щоб тепло краще відводилося на радіатор від процесора .

Приступаючи до розбирання ноутбука , потрібно відключити акумулятор . Найчастіше за все він тримається на двох засувках . Відведіть їх в різні сторони і зніміть акумуляторну батарею .

Тепер , з допомогою фігурної викрутки , відкрутіть всі болтики і зніміть задню захисну кришку ноутбука .

Болтики , якими кріпиться кришка і інші деталі мають різну довжину . Щоб НЕ виникло труднощів у час збирання , їх краще впорядкувати і підписати .

Відкрутіть гвинти , які утримують жорсткий диск , потім рухом в сторону і вгору , зніміть його .

Від’єднайте клеми модуля Wi – Fi і , відкрутивши болтики , витягніть його з гнізда . Тепер потрібно зняти клавіатуру . Для цього , маленькою викруткою отстегніте засувки , які утримують її , піднімаючи звільнені ділянки вгору .

Відокремивши клавіатуру від кріплень , злегка підніміть її всю і отстегніте шлейф від материнської плати . Тепер клавіатуру можна почистити від бруду . Використовуйте для цього вушні палички , пилосос .

 

Наступний крок – зняття ДВД приводу ( якщо є ). Зазвичай він кріпиться одним болтом , який розташовується під клавіатурою . Відкручуємо його і витягуємо дисковод з корпусу . Якщо придивитися , то в установчому гнізді можна виявити ще два гвинтика , які також потрібно відкрутити .

Після цього , уважно оглядаємо всю верхню частину корпусу ноутбука і відгвинчуємо все виявлені болтики .

Далі , акуратними рухами від’єднуємо всі шлейфи .

Оскільки ми відкрутили всі гвинти в верхній і нижній частині корпусу ноутбука , то верхня кришка тримається тільки на засувках . З допомогою маленької викрутки або кредитної картки піднімаємо верхню кришку і відстібаємо черзі всі засувки .

Тепер , коли кришка знята , бачимо материнську плату . Щіткою для фарбування або ганчір’ям прибираємо всю пил і бруд на ній . Вентилятор і процесор кріпляться з зворотної сторони плати , тому відкручуємо гвинти , з допомогою яких вона кріпиться і знімаємо материнку повністю .

Відкрутивши кілька болтів , від’єднуємо від материнської плати кулер разом з системою мідних трубок .

Стару термопасту акуратно знімаємо дрантям , а грати кулера і сам вентилятор продуваємо .

Тепер нанесіть нову термопасту на процесор і відеокарту , після чого встановіть систему охолодження на місце . Зверніть увагу , що затягувати болти потрібно дотримуючись черговість позначену цифрами . Далі , збираємо ноутбук в зворотному порядку .

 

Як бачите , почистити ноутбук самостійно цілком реально .

 

Для цього потрібно тільки виконувати кілька вимог – дотримуйтесь інструкцію , НЕ поспішайте і будьте гранично уважні і обережні під час роботи . Але якщо ви цінуєте свій час і нерви ви можете зателефонувати майстру, який за хорошою ціною якісно виконає це завдання.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)