Ремонт і заміна комплектуючих

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Ремонт і заміна комп’ютерних комплектуючих проводиться нами в Миколаєві з виїздом до Вас додому. Перевстановлення Windows і інших операційних систем, звичайно, допомагає в багатьох проблемних випадках, але часто, саме поломка деталей ПК або ноутбука є причиною неправильної роботи вашого електронного пристрою.

 

І якщо деякі запчастини підлягають ремонту, то більшість все ж доцільніше змінювати. Причина тому відкрита архітектура комп’ютера і те, що міняєте ви на нову зап. частина, а при ремонті, лише усуваються локальні поломки, наприклад перепоювати конденсатори, але для комп’ютера актуально правило-«якщо щось почало ломаться- то сиплеться все».

 

Це викликано тим, що купуючи новий комп’ютер в магазині, ви повинні розуміти, що там встановлені всі комплектуючі одного цінового класу, і у них один і той-же середній ресурс роботи. Тому якщо виходить з ладу материнська плата, то через час починає ламатися і інше: блок живлення, оперативна пам’ять, жорсткий диск.

 

Хоча, якщо комплектуючі якісні, ресурс комп’ютера може перевищувати десяток років інтенсивного використання. Тоді, поломка, наприклад, вінчестера, цілком закономірна, і при його заміні та перевстановлення віндовс, можна продовжувати користуватися комп’ютером ще тривалий час.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)