Модернізація комп'ютера

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Модернізація комп’ютера і ноутбука це річ необхідна. Якщо вашому ПК багато років або він просто не справляється з завданнями покладеними на нього вами, то необхідний апгрейд комп’ютера. І якщо для ноутбука модернізація обмежується збільшенням обсягу оперативної пам’яті, заміною жорсткого диска на більш ємний, ну або, в крайньому випадку, більш потужним процесором.

 

Те для стаціонарного комп’ютера відкриті всі, дуже райдужні перспективи. Це, і заміна відеокарти на більш потужну, і заміна материнської плати на більш надійну, і заміна блоку живлення на той, у якого ват більше. Також заміна самого корпусу системного блоку (це так комп’ютер ще називають), і все те-ж, що і з ноутом: апгрейд пам’яті, процесора, оперативної пам’яті (ОЗУ).

 

Модернізація комп’ютера не знає обмежень. Чим більше фінансів, тим крутіше комп .. Але це для любителів ігор, а якщо необхідно просто, щоб швидше працював, то досить додати пам’яті і перевстановити Windows. Операційна система, зокрема Windows, її схильність до нестабільної роботи та зараження вірусами, часто є найпоширенішою причиною повільної роботи ПК. Тому після апгрейта комп’ютера бажано перевстановити вінду, і налаштувати її на максимальну продуктивність.

 

Звертаючись до нас за комп’ютерної допомогою, ми виконуючи ремонт комп’ютера або ноутбука, запропонуємо вам можливість модернізації вашого ПК. Наприклад, якщо вийшла з ладу лінійка пам’яті об’ємом в один гігабайт, то є сенс замінити її на лінійку в 2 або 4 Гб. При цьому різниця в ціні буде невеликою, а ваш комп’ютер стане значно швидше після ремонту. 

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)