Додавання оперативної пам'яті

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Додавання оперативної пам’яті це найважливіша частина модернізації комп’ютера. При додаванні пари гігабайт ОЗУ комп’ютер оживає, працює значно швидше, і тим самим зберігає ваші нерви в первозданному вигляді. При тому при всьому, оперативка варто зовсім недорого, а це збереже ваш гаманець від великих витрат, що в свою чергу знову-ж самим позитивним чином позначиться на ваших нервах.

 

Оперативна пам’ять відрізняється типом, обсягом і ціною. Типи оперативки: зовсім стара (SDRAM, DDR), поширена (DDR2, DDR3), ноутбучная (SODIMM (DDR2, DDR3)). Обсяги лінійок пам’яті бувають, наприклад: 512 мегабайт, 1,2,4,8 гігабайт. В одному гігабайті -1024 мегабайт. Ну і ціна, ДДР3 найдешевша, тому що найактуальніша сьогодні, і проводиться у великих кількостях. ДДР2 практично знята з виробництва, але найбільш поширена на стаціонарних комп’ютерах.

 

Тому, можна скільки завгодно перевстановлювати віндовс, встановлювати самі невимогливі до ресурсів антивіруси, всіляко оптимізувати Microsoft Windows. Але додавання однієї лінійки оперативної пам’яті, повірте, настільки збільшить швидкість роботи вашого ПК, що ви будете щиро здивовані отриманого результату. Тому, якщо живете в Миколаєві – звертайтеся. Комплектуючі купуються за оптовими цінами з гарантією виробника.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)