Налаштування Smart TV в місті Миколаїв

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману и переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Налаштування Смарт ТВ

В даний момент послуга не надається

 

Налаштування СмартТВ – ТВ, фільми, серіали в онлайн кінотеатрах, музика, SmartTV IPTV (Ukraine + Europe-World)

ВІДСУТНІ телеканали ТРК Україна, НЛО ТБ, Футбол 1, Футбол 2

 

Наш комп’ютерний сервіс в Миколаєві здійснює настройку телевізорів Smart TV, IP-TV . Підключення до інтернету, оновлення прошивки, установка додатків для перегляду телебачення через інтернет, високоякісних фільмів, спілкування в Skype, соціальних мережах. Все те, що зараз може сучасний телевізор.

 

Що таке смарт тв?

Напевно, у вас на дачі або в гаражі ще залишилися раритети радянської та китайської телевізійної промисловості. Електрон, Sharp і інші. Хто б міг подумати що сучасний телевізор здатний показувати не тільки тілі передачі? Smart TV може виходити в інтернет, може транслювати з нього фільми і програми у високій якості. Ви можете дивитися на ньому ролики з You Tube. Можете спілкуватися в «скайпі» і соціальних мережах. Лідерами смарт-технологій сьогодні є LG, Samsung і Philips.

 

3D на телевізорі? не може бути!

 

Ми прекрасно пам’ятаємо вихід першого 3-Д фільму «Аватар», все ломилися в кінотеатри, щоб подивитися на об’ємне зображення. Ефект присутності в кінофільмі! Величезний бюджет зйомок! Зараз 3D фільмом нікого не здивуєш. Мало того, сучасні телевізори SmartTV здатні перетворювати звичайне зображення в 3D. Вам напевно таке знадобиться. Дивитися телепрограми, улюблені серіали, мультфільми, спортивні передачі і кіно в 3D – це маса задоволення і радості для дорослих і дітей. 

 

Як налаштувати Smart TV

 

Власне, як налаштувати і підключити Smart TV до інтернету? Хоча, може здатися, що складного нічого немає, все ж, є пару важливих нюансів і секретів, які необхідно знати. Наприклад, необхідно від’єднувати інтернет кабель під час грози і особливим чином налаштовувати роутер, інакше телевізор буде працювати неправильно. В налаштуваннях також є свої тонкощі, досвідчений фахівець, в будь-якому випадку, відкриє всі можливості вашого ТВ, навчить вас основним функціям і поділиться корисною інформацією по експлуатації даної техніки.

 

Звертайтеся до нас, і настройка Smart TV і IP-TV в Миколаєві буде виконана правильно! Низька ціна – якісний сервіс!

 

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)