Налаштування, прошивка смартфонів

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману и переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Налаштування, прошивка телефонів і планшетів і в Миколаєві

Ми налаштовуємо будь бренди, що виробляють смартфони та планшети: Apple (iPhone, iPad), Android (Samsung, HTC, LG, Sony, Impression, Huawei і будь-які інші), Windows (Nokia) за найнижчими цінами, з навчанням і безкоштовним виїздом до вам . Виконується якісна настройка смартфонів і планшетів на оптимальне швидкодію і автономність. Встановлюється пакет програм для всіх ваших запитів, безліч найпопулярніших ігор, антивірусний захист і набір програм для управління, настройки і оптимізації систем Android і Apple iOS .

 

Переваги планшетів

 

За останні роки кількість проданих планшетів і смартфонів зростає. Сьогодні планшет багатьом користувачам замінює ноутбук і стаціонарний комп’ютер. Планшет менше і легше, його можна носити з собою на роботу, навчання, брати з собою на дачу. Він набагато Автономної стандартного ноутбука або нетбука, може протриматися без підзарядки більше 8-ми годин. Його екран сенсорний, а це зручно для ігор і додатків випускаються на Android, Apple iOS і Windows 8. Планшет міцніше ноутбука, його екран захищений склом Gorilla Glas, а корпус сконструйований більш жорстким.

Переваги класичних комп’ютерів

 

Явні переваги ноутбуків і стаціонарних персональних комп’ютерів виражені в наступному. Ноутбук може вміщати сотні фільмів, обсяг його жорстких дисків (HDD), може досягати декількох терабайт. У планшеті звичайний обсяг внутрішньої пам’яті в десять і більше разів менше. Стаціонарний комп’ютер і ноутбук мають повнорозмірну кнопкову клавіатуру, якщо ви багато пишете то планшет буде віднімати у вас більше часу на це. Домашній ПК з класичним системним блоком здатний вмістити найпотужніші комплектуючі, і якщо ви любите комп’ютерні ігри (Battlefield, World of Tanks, WarThunder), то планшет не підійде. Потужна відеокарта і процесор, величезний обсяг оперативної пам’яті, блок живлення на 1000 Ват, все це повинно хвилювати тільки ігроманів, якщо вас влаштовують прості розважальні аркади, логічні ігри та ігри з сенсорним управлінням то планшет для вас. Необхідно також зауважити, що прогрес не стоїть на місці, і техніка на Android і Apple iOS показує все більш якісну 3D графіку і вміє майже все, що і ноутбук.

 

І ось ви придбали планшет або смартфон

 

Але в ньому, за стандартом, встановлені тільки 10% програм які вам знадобляться в майбутньому. І лише кілька простеньких ігор. У магазині вам запропонують встановити програми та ігри для Андроїда і еплан, але, як правило, це стандартний набір і ваші інтереси не будуть враховані, обсяг встановлених додатків на Android або Apple, буде невеликий, тільки основні відомі програми і десяток ігор. Притому ціна буде захмарною, в кілька разів перевищує нашу. Ще вам розкажуть, що все потрібно встановлювати в магазині, щоб не загубилася гарантія, але це, звичайно, казки. Як і те, що тільки працівники магазинів є фахівцями у своїй справі. Як правило, немає. Важливий також момент синхронізації з вашої домашньої комп’ютерною технікою.

 

Наші переваги:

 

  •  Комп’ютерний майстер виїжджає до вас додому в межах міста Миколаєва, і робить це безкоштовно
  •  Майстер встановлює стільки програм та ігор на ваш планшет і смартфон, скільки вам необхідно
  •  Комп’ютерний майстер виконує синхронізацію планшета і смарта з ПК для зручності використання
  •  Короткий лікнеп, навчання користуванню Android-му і Apple на рівні користувача – безкоштовно
  •  Ну і звичайно – ціни, у нас вони найнижчі !
  •  Телефонуйте, ви завжди можете розраховувати на консультацію і якісно виконану послугу.

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)