Ціни в інтернеті

Ремонт комп’ютерів в Миколаєві, установка Windows, ремонт ноутбуків, чистка з заміною термопасти, збірка ПК з виїздом майстра додому

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)

Ремонт ПК без обману та переплат? Ціна НЕ змінюється!

Вартість послуг комп’ютерної допомоги обговорюється з майстром заздалегідь. Фіксований прайс на заміну матриці екрана, акумуляторної батареї, клавіатури, ремонт корпусу, чистку ноутбука, установку Windows і складання ПК. Телефонуйте, домовимось.

 

  • Ремонт
  • Заміна
  • Установка
  • Чистка

Звичка – справа корисна. Але в часи інтернету покупки в магазинах вже не вигідні. Навіщо купувати в магазині якщо є інтернет ціни. А інтернет ціни завжди були і будуть нижчі за ціни в роздрібних комп’ютерних магазинах, хоча винятки звичайно є.

 

Покупки в інтернеті, також, пов’язані з ризиком неякісної доставки і недовіри громадян до гарантії. Повірте, досить вибрати гідний інтернет – магазин, купити там що-небудь незначне, перевіривши таким чином його надійність. І зрозуміти, що економія 20 – 30% ваших коштів на покупку комп’ютерної техніки, цілком реальна. Щоб не експериментувати співпрацюйте і консультуйтеся з нами. Ми підкажемо де купити, як купити, і головне що купити. Все що стосується ноутбуків, комп’ютерів завжди можна знайти дешевше за інтернет цінами.

 

Комп’ютерні послуги

Найпоширеніші види робіт це:

Чистка ноутбука

заміна термопаста, видалення пилу

Установка Windows

набір програм, драйверів та антивірус

Ремонт ноутбуків

комплектуючі з гарантією від виробника

Якісно і недорого!

Хочете вірте-хочете ні, але низька ціна і якісний ремонт реальний. Досить зв’язатися з майстром по телефону, і обговоривши всі деталі радіти надійному, швидко працючому ноутбуку

Адреса:

місто Миколаїв, Проспект Центральний і 5-я Слобідська, (телефонуйте заздалегідь)

Телефон: 063 708 5080, Viber, WhatsApp, Telegram, (9-21)